• دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰

نحوه گرفتن لینک جوینچت کانال تلگرام (لینک Private، خصوصی، joinchat)

نحوه گرفتن لینک جوینچت کانال تلگرام

در این آموزش تصویری به نحوه گرفتن لینک جوینچت کانال تلگرام عمومی یا public بدون نیاز به خصوصی یا private کردن آن کانال تلگرام مبپردازیم. این آموزش در اپلیکیشن تلگرام موبایل های با سیستم اندروید کارآیی دارد.

لینک جوینچت یا پرایوت تبلیغات کانال تلگرام شما را موثرتر میسازد و جذب اعضای کانال شما را بیشتر میکند ، مخصوصا اگر کانال شما تازه تاسیس باشد و اعضای چندانی نداشته باشید.

تفاوت لینک عمومی یا پابلیک با لینک خصوصی یا joinchat :

در حالت لینک عمومی ابتدا کاربران پس از مشاهده تبلیغ شما و ورود از طریق این لینک عمومی کانال شما را مشاهده میکنند و چنانچه مطالب کانال شما را دوست داشته باشند و با عضو شدن در یک کانال تلگرام کم تعداد نیز مشکلی نداشته باشند و همچنین اگر فراموش نکنند با زدن بر روی دکمه join عضو کانال شما میشوند. نمونه لینک عمومی کانال تلگرام ما : https://t.me/telechnl

در حالت استفاده از لینک جوینچت، کاربران تلگرام پس از مشاهده تبلیغ شما جهت دسترسی به کانال شما ابتدا مجبور هستند که عضو کانال شما شوند و سپس محتویات و تعداد اعضای کانال شما را میبینند در نتیجه معمولا تبلیغات کانال تلگرام شما با لینک جوینچت جذب اعضای بیشتری به همراه خواهد داشت. نمونه لینک جوینچت کانال تلگرام ما : https://t.me/joinchat/BHFykjwjN3shs7Kg-6URiA

نکته قابل لحاظ این است که کانال تلگرام خصوصی از محبوبیت چندانی برخوردار نیست و شما باید در حالی از لینک جوینچت یا خصوصی استفاده نمایید که کانال تلگرام شما همچنان در حالت عمومی باشد و لینک عمومی کانال تلگرام شما همچنان فعال باشد.

آموزش نحوه گرفتن لینک جوینچت کانال تلگرام :

1 – ابتدا به قسمت پروفایل کانال خود مراجعه نموده و مشابه زیر با زدن بر روی علامت چرخ دنده قسمت Mangage Channel را انتخاب نمایید.

گرفتن لینک joinchat کانال تلگرام 1

 

2- مشابه شکل زیر قسمت Channel Info را انتخاب نمایید.

گرفتن لینک joinchat کانال تلگرام 2

 

3- قسمت Private Channel را انتخاب نمایید.

گرفتن لینک خصوصی کانال تلگرام 3

 

4- با فشردن و نگه داشتن انگشت بر روی لینک ارائه شده در Invite Link لینک جوینچت خود را کپی نمایید.

نکته بسیار مهم اینکه در پایان این قسمت هرگز دکمه تایید را نزنید و با دکمه بازگشت از این قسمت خارج شوید. به این ترتیب کانال شما عمومی باقی میماند و لینک اصلی کانال همچنان درست است.

گرفتن لینک پرایوت کانال تلگرام 4

5- اکنون کانال شما با هر دو لینک پرایوت جوینچت و لینک عمومی اصلی کار میکند و با paste کردن (رونوشت)  لینک پرایوت در جایی آن را محفوظ نگه دارید و جهت تبلیغ کانال از آن استفاده نمایید.

 

نکات مهم:

پس از گرفتن لینک لطفا مجددا وارد این قسمت نشوید و یا cache ( نشست های منقضی) تلگرام خود را حذف ننمایید. این موارد منجر به از کارافتادن لینک جوینچت میشود

جهت مدیریت کانال لطفا به هیچ وجه از تلگرام های غیر رسمی استفاده نفرمایید – فقط از تلگرام نسخه اصلی استفاده کنید

 

تبلیغ کانال تلگرام دائمی در سایت پربازدید + کانال تلگرام 100 هزارنفری + اپلیکیشن تبلیغ کانال تلگرام

 

 

#لینک #پرایوت #خصوصی #جذب #ممبر #جوینچت #پابلیک #عمومی

نحوه گرفتن لینک جوینچت کانال تلگرام (لینک Private، خصوصی، joinchat)
3.8 امتیاز 4 رای

ورود به کانال تلگرام ما