• سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰

تبلیغ کانال سروش

تبلیغ کانال سروش

تبلیغ کانال سروش

دوستان گرامی و صاحبان کانال های سروش:

با ارائه سرویس جدید شما میتوانید تبلیغ کانال سروش خود را به صورت دائمی ( بدون حذف از سایت و کانال ) در سایت پربازدید ما و کانال 30 هزار نفری ما به آدرس https://telegram.me/telechnl منتشر نموده و بدین ترتیب از طریق اینترنت و همچنین از کاربرانی که در هر دو پیام رسان سروش و تلگرام حضور دارند ، اقدام به جذب ممبر نمایید. هزینه تبلیغ کانال سروش شما 20 هزار تومان میباشد.

همانطور که میدانید سایت ما یکی از پربازدیدترین سایت ها در زمینه معرفی و تبلیغ کانال تلگرام بوده است و هم اکنون در زمینه تبلیغ کانال های سروش نیز فعال گردیده است.

موارد زیر را قبل از ثبت سفارش تبلیغ کانال سروش خود مدنظر قراردهید:

– این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده و از درج کانال سروش مغایر با قوانین جمهوری اسلامی معذور میباشد.

 

⛔️⛔️  تبلیغ کانال  سروش دانلود موزیک و فیلم،افزایش ممبر و تبلیغ کانال، فال و دعانویسی، شرط بندی، چالش، هک، سیاسی، کانال لباس زیر و جوک های غیر اخلاقی ممنوع می باشد. ⛔️⛔️

 

– در تبلیغ کانال سروش، میزان جذب ممبر بستگی به میزان جذابیت عکس و متن تبلیغاتی شما و تعداد اعضای فعلی و محتوای کانال سروش شما دارد و تعداد اعضای جذب شده توسط تبلیغ کانال سروش شما قابل تضمین نمیباشد.

 

– از طریق دکمه زیر میتوانید هزینه عضویت را توسط کلیه کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و اقدام به تبلیغ کانال سروش خود نمایید.

ورود به بخش ثبت کانال

 

– پس از پرداخت حتما دکمه "تکمیل فرآیند خرید" یا "بازگشت به سایت" را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.

– تبلیغ کانال سروش شما در نوبت انتشار قرار گرفته و حداکثر تا 36 ساعت بعد منتشر خواهد گشت.

در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی، جهت پرداخت به روش کارت به کارت از طریق تلگرام با شماره 09210684782 یا آیدی telechnlsup@ هماهنگ نمایید.

 

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

ورود به بخش ثبت کانال

 

 

 #معرفی_کانال #تبلیغ #کانال #تلگرام #آگهی #معرفی #تبلیغات #ثبت #بنر #عضو #افزایش #ممبر #واقعی #بازدید #ثبت_کانال

تبلیغ کانال سروش
3.7 امتیاز 3 رای

ورود به کانال تلگرام ما