• جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام دائمی در کانال تلگرام 32 هزارنفری + سایت پربازدید تبلیغ کانال تلگرام

( تبلیغ کانال تلگرام با جذب اعضای واقعی )

دوستان گرامی و مدیران کانال تلگرام ارجمند، شما میتوانید تبلیغ کانال تلگرام خود را به صورت دائمی ( تبلیغ کانال از سایت و کانال حذف نمیشود) در سایت پربازدید ما و کانال تلگرام 32 هزار نفری ما به آدرس https://telegram.me/telechnl منتشر نموده و نسبت به افزایش اعضا کانال تلگرام خود اقدام نمایید. (هزینه تبلیغ کانال 16 هزار تومان میباشد)

از مزایای سایت معرفی کانال نسبت به کانال هایی که به تبلیغ کانال تلگرام می پردازند به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

1- بازدید های غیر تکراری و امکان جذب اعضای جدید.

2- دستیابی به کانال ها از طریق جستجوی گوگل و یا جستجوی داخل سایت و رسیدن به کانال با موضوع مورد نظر به جای مواجهه با انبوه کانال ها.

3- جذب اعضای بیشتر در طولانی مدت و کاهش ریزش اعضای کانال تلگرام شما.

تاکنون تبلیغ کانال تلگرام بیش از 10 هزار کانال انجام شده است و میتوانید تبلیغات انجام شده را در کانال تلگرام @telechnl مشاهده بفرمایید.

 

لطفاً قبل از درج تبلیغ کانال تلگرام خود موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایید.

⛔️⛔️ از پذیرفتن تبلیغ کانال های دانلود فیلم، سیاسی، چالش، هک، افزایش ممبر، تبلیغ کانال و لینکدونی، فال و دعانویسی،زناشویی، شرط بندی، کانال لباس زیر و جوک های غیر اخلاقی معذوریم. ⛔️⛔️

 

– میزان جذب اعضای جدید توسط تبلیغ کانال تلگرام شما مستقیما به عکس کانال شما (عکس بنر تبلیغات) و کیفیت مطالب موجود در کانال شما مرتبط میباشد و بدلیل واقعی بودن اعضا، تعداد اعضای جذب شده در کانال شما قابل تضمین نمیباشد.

 

– میزان ریزش اعضای کانال (لفت دادن اعضا از کانال تلگرام) پس از تبلیغ کانال بسیار مرتبط با نحوه مدیریت و پست گذاری شما میباشد و معمولا ریزش تا 1% تعداد اعضا با ارسال هر سری پست در کانال منطقی و معمول میباشد. میزان ریزش پس از تبلیغ کانال مستقیما به کاردانی و درایت شما در مدیریت کانال تلگرام و حفظ اعضا مرتبط میگردد و مسئولیت ریزش های پس از تبلیغ به عهده شما به عنوان مدیر کانال تلگرام میباشد.

به هر یک از دو روش زیر میتوانید کانال خود را تبلیغ نمایید:

1- ارسال بنر به پشتیبانی و پرداخت از طریق کارت به کارت:

– جهت سفارش تبلیغ در سایت و کانال ما، بنر یا لینک کانال خود را به آیدی پشتیبانی telechnlsup@ ارسال نمایید و ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود .

ارسال بنر به پشتیبانی سایت

 

2 – تبلیغ از طریق سایت و پرداخت اینترنتی

– از طریق لینک زیر نسبت به درج تبلیغ کانال تلگرام خود در سایت و کانال تلگرام ما اقدام نمایید. ( با کلیه کارت های بانکی میتوانید پرداخت نمایید)

ورود به بخش ثبت کانال تلگرام

 

– پس از پرداخت حتما دکمه "تکمیل فرآیند خرید" یا "بازگشت به سایت" را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.

– تبلیغ کانال تلگرام شما در نوبت انتشار قرارگرفته و حداکثر تا 36 ساعت پس از ثبت منتشر میگردد و بصورت دائمی در سایت و کانال باقی میماند و حذف نمیگردد.

 

در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی، جهت پرداخت به روش کارت به کارت از طریق تلگرام با آیدی telechnlsup@ هماهنگ نمایید.

 #آگهی_کانال_تلگرام #معرفی_کانال #تبلیغ #کانال #تلگرام #آگهی #معرفی #تبلیغات #ثبت_کانال_تلگرام

#ثبت #افزایش_اعضا_کانال_تلگرام #بنر #عضو #افزایش #ممبر #واقعی #بازدید #ثبت_کانال #تبلیغات

تبلیغ کانال تلگرام
4.4 امتیاز 9 رای

ورود به کانال تلگرام ما

Open

عضویت در کانال تلگرامورود به کانال تلگرامعضویت در کانال تلگرام