• سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

شرایط تبلیغ کانال تلگرام

مدیران محترم کانال های تلگرامی ، شما در این قسمت میتوانید تبلیغ کانال تلگرام خود را در سایت و کانال تلگرام 30 هزار نفری ما به آدرس https://t.me/telechnl درج نمایید.

تبلیغات در کانال تلگرام و سایت ما بصورت همیشگی باقی خواهد ماند و حذف نمیشود.

از زمان ثبت سفارش تبلیغ تا انجام تبلیغات در کانال و سایت بین یک ساعت تا 48 ساعت زمان خواهد برد. ( بستگی به زمان ثبت تبلیغ توسط شما این بازه زمانی متغیر است.)

 

مزایای تبلیغ کانال در سایت و کانال تلگرامی ما

از مزایای سایت معرفی کانال ما نسبت به مواردی که فقط در  کانال به تبلیغ کانال تلگرام می پردازند ،عبارتست از:

1- بازدید های غیر تکراری و امکان جذب اعضای جدید.

2- دستیابی به کانال ها از طریق جستجوی گوگل و یا جستجوی داخل سایت و رسیدن به کانال با موضوع مورد نظر به جای مواجهه با انبوه کانال ها.

3- جذب اعضای بیشتر در طولانی مدت و کاهش ریزش اعضای کانال تلگرام شما.

تاکنون تبلیغ بیش از 10 هزار کانال انجام شده است و میتوانید تبلیغات انجام شده را در کانال @telechnl مشاهده بفرمایید.

 

قبل از سفارش تبلیغ موارد زیر را مطالعه نمایید

⛔️⛔️ از پذیرفتن تبلیغ کانال های دانلود فیلم، سیاسی، چالش، هک، افزایش ممبر، تبلیغ کانال و لینکدونی، فال و دعانویسی،زناشویی، شرط بندی، کانال لباس زیر و جوک های غیر اخلاقی معذوریم. ⛔️⛔️

– میزان جذب اعضای جدید توسط تبلیغ کانال تلگرام شما مستقیما به عکس کانال شما (عکس بنر تبلیغات) و کیفیت مطالب موجود در کانال شما مرتبط میباشد و بدلیل واقعی بودن اعضا، تعداد اعضای جذب شده در کانال شما قابل تضمین نمیباشد.

– میزان ریزش اعضای کانال (لفت دادن اعضا از کانال تلگرام) پس از تبلیغ کانال بسیار مرتبط با نحوه مدیریت و پست گذاری شما میباشد و معمولا ریزش تا 1% تعداد اعضا با ارسال هر سری پست در کانال منطقی و معمول میباشد. میزان ریزش پس از تبلیغ کانال مستقیما به کاردانی و درایت شما در مدیریت کانال تلگرام و حفظ اعضا مرتبط میگردد و مسئولیت ریزش های پس از تبلیغ به عهده شما به عنوان مدیر کانال تلگرام میباشد.

 

روش های سفارش تبلیغ :

به هر یک از دو روش زیر میتوانید کانال خود را تبلیغ نمایید:

1- ارسال بنر به پشتیبانی و پرداخت از طریق کارت به کارت:

– جهت سفارش تبلیغ در سایت و کانال ما، بنر یا لینک کانال خود را به آیدی پشتیبانی telechnlsup@ ارسال نمایید و ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود .

ارسال بنر به پشتیبانی سایت

 

2 – تبلیغ از طریق سایت و پرداخت اینترنتی

– از طریق لینک زیر نسبت به درج تبلیغ کانال تلگرام خود در سایت و کانال تلگرام ما اقدام نمایید. ( با کلیه کارت های بانکی میتوانید پرداخت نمایید)

ورود به بخش ثبت کانال تلگرام

 

– پس از پرداخت حتما دکمه "تکمیل فرآیند خرید" یا "بازگشت به سایت" را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.

 مجدداً یادآوری میگردد، تبلیغ کانال تلگرام شما در نوبت انتشار قرارگرفته و حداکثر تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش منتشر میگردد و بصورت دائمی در سایت و کانال باقی میماند و حذف نمیگردد.

ثبت سفارش تبلیغ مجدد کانال:

معمولاً تبلیغات تا چند روز بعد از انجام تبلیغ در سایت و کانال بیشترین بازدهی را دارد و با آمدن تبلیغات دیگر کانال ها در روزهای بعدی، بازدهی تبلیغ شما کاهش خواهد یافت.

در صورت تمایل به تبلیغ مجدد میتوانید از طریق روش های ذکر شده در بالا مجدداً اقدام به درج تبلیغ بفرمایید؛ تبلیغ کانال شما در سایت دوباره زمانبندی شده و به اول لیست برمیگردد و در کانال مجددا درج میشود.

در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی از طریق سایت، جهت پرداخت به روش کارت به کارت از طریق تلگرام با آیدی telechnlsup@ هماهنگ نمایید.

 

 

#آگهی_کانال_تلگرام #معرفی_کانال #تبلیغ #کانال #تلگرام #آگهی #معرفی #تبلیغات #ثبت_کانال_تلگرام

#ثبت #افزایش_اعضا_کانال_تلگرام #بنر #عضو #افزایش #ممبر #واقعی #بازدید #ثبت_کانال #تبلیغات

تبلیغ کانال تلگرام
4.5 امتیاز 10 رای

ورود به کانال تلگرام ما