• پنج شنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۰

تبلیغ کانال ایتا

تبلیغ کانال ایتا

تبلیغ کانال ایتا

مدیران کانال های ایتا :

جهت تبلیغ کانال ایتا میتوانید از طریق بخش ثبت کانال اقدام به تبلیغ نموده و کانال ایتای خود را در سایت پربازدید و کانال 30 هزار نفری ما به آدرس https://telegram.me/telechnl تبلیغ نمایید و نسبت به جذب ممبر برای کانال ایتا از طریق اینترنتی و همچنین تلگرام اقدام نمایید. هزینه تبلیغ کانال ایتا با شرایط  ذیل، 20 هزار تومان میباشد

نکات مهم جهت تبلیغ کانال ایتا :

⛔️ تبلیغ کانال ایتا با محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی درج و ثبت نمیگردد.

 

⛔️ تبلیغ کانال ایتا با محتوای فال و دعانویسی، شرط بندی، چالش، هک، سیاسی، دانلود موزیک و فیلم،افزایش ممبر و تبلیغ کانال، کانال لباس زیر و جوک های غیر اخلاقی منتشر نمیگردد.

 

– در تبلیغ کانال ایتا ، هر چه عکس کانال شما و متن تبلیغاتی ارسالی توسط شما جذابیت بیشتری داشته باشد  و همچنین محتوای کانال شما بهتره باشد و تعداد اعضای فعلی شما بیشتر باشد، تبلیغ موفق تری خواهید داشت وت عداد جذب اعضای کانال ایتای شما با توجه به این موارد از طرف ما به عنوان تبلیغ کننده قابل تضمین نمیباشد.

 

– از طریق دکمه زیر میتوانید مشخصات کانال خود را وارد نموده و نسبت به تبلیغ کانال ایتای خود اقدام نمایید.

 

ورود به بخش ثبت کانال

 

– پس از پرداخت حتما دکمه "تکمیل فرآیند خرید" یا "بازگشت به سایت" را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.

– تبلیغ کانال ایتا در نوبت انتشار قرار گرفته و حداکثر تا 36 ساعت بعد در سایت و کانال ما منتشر خواهد گشت.

در صورت تمایل به پرداخت کارت به کارت و ارسال بنر از طریق پشتیبانی میتوانید با شماره 09210684782 یا آیدی تلگرام telechnlsup@ هماهنگ نمایید.

 

⬇️⬇️⬇️

ورود به بخش ثبت کانال

 

 

 #معرفی_کانال #تبلیغ #کانال #تلگرام #آگهی #معرفی #تبلیغات #ثبت #بنر #عضو #افزایش #ممبر #واقعی #بازدید #ثبت_کانال #ایتا

تبلیغ کانال ایتا
4.5 امتیاز 2 رای

ورود به کانال تلگرام ما