• چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰

تبلیغ اینستاگرام

تبلیغ اینستاگرام

تبلیغ اینستاگرام

جهت تبلیغ صفحه اینستاگرام خود در سایت پربازدید ما و صفحه اینستاگرام https://www.instagram.com/iraninstapage و کانال 30 هزار نفری https://telegram.me/telechnl  و افزایش فالور ها میتوانید از طریق بخش ثبت صفحه اینستاگرام که لینک آن در ذیل آمده است اقدام فرمایید. هزینه تبلیغ صفحه اینستاگرام با شرایط  ذیل، 20 هزار تومان میباشد

نکات مهم جهت تبلیغ اینستاگرام :

⛔️ تبلیغ اینستاگرام با محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی درج و ثبت نمیگردد.

 

⛔️ تبلیغ صفحه اینستاگرام با محتوای فال و دعانویسی، شرط بندی، چالش، هک، سیاسی، دانلود موزیک و فیلم،افزایش ممبر و تبلیغ کانال، کانال لباس زیر و جوک های غیر اخلاقی منتشر نمیگردد.

 

– در تبلیغ صفحه اینستاگرام ، هر چه عکس صفحه اینستاگرام شما و متن تبلیغاتی ارسالی توسط شما جذابیت بیشتری داشته باشد و همچنین محتوای صفحه اینستاگرام  شما بهتره باشد و تعداد فالور های شما بیشتر باشد، تبلیغ موفق تری خواهید داشت و فالورهای بیشتری را جذب خواهید نمود.

 

– از طریق لینک زیر وارد بخش ثبت اینستاگرام شده و نسبت به تبلیغ اینستاگرام خود اقدام نمایید

 

ورود به بخش ثبت صفحه اینستاگرام

 

– پس از پرداخت حتما دکمه "تکمیل فرآیند خرید" یا "بازگشت به سایت" را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.

– تبلیغ صفحه اینستاگرام شما در نوبت انتشار قرار گرفته و حداکثر تا 36 ساعت بعد در سایت،صفحه اینستاگرام و کانال ما منتشر خواهد گشت.

در صورت تمایل به پرداخت کارت به کارت و ارسال بنر از طریق پشتیبانی میتوانید با شماره 09210684782 یا آیدی تلگرام telechnlsup@ هماهنگ نمایید.

 

⬇️⬇️⬇️

ورود به بخش ثبت صفحه اینستاگرام

 

 

 #تبلیغ #اینستاگرام #صفحه #پیج #آگهی #معرفی #تبلیغات #ثبت #بنر #عضو #افزایش #ممبر #واقعی #بازدید

تبلیغ اینستاگرام
3.5 امتیاز 2 رای

ورود به کانال تلگرام ما