• جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام دائمی در سایت پربازدید + کانال تلگرام ۱۰۰ هزارنفری + اپلیکیشن تبلیغ کانال تلگرام

( تبلیغ کانال تلگرام با جذب اعضای واقعی )

دوستان گرامی و مدیران کانال تلگرام ارجمند، شما میتوانید تبلیغ کانال تلگرام خود را به صورت دائمی ( تبلیغ از سایت و کانال حذف نمیشود) در سایت پربازدید ما و کانال تلگرام ۱۰۰ هزار نفری ما به آدرس https://telegram.me/telechnl منتشر نموده و نسبت به افزایش اعضا کانال تلگرام خود اقدام نمایید. (هزینه تبلیغ ۱۶ هزار تومان میباشد)

سایت ما یکی از پربازدیدترین سایت ها در زمینه معرفی و تبلیغ کانال تلگرام است و در حال حاضر دارای حدود ۲۵ هزار بازدید کننده روزانه و ۷۰ هزار صفحه بازدید شده روزانه می باشد.

همچنین علاوه بر سایت و کانال تلگرام، تبلیغ شما در اپلیکیشن تبلیغ کانال تلگرام نیز درج می گردد.

از مزایای سایت معرفی کانال نسبت به کانال هایی که به تبلیغ کانال تلگرام می پردازند به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

۱- بازدید های غیر تکراری و امکان جذب اعضای جدید.

۲- دستیابی به کانال ها از طریق جستجوی گوگل و یا جستجوی داخل سایت و رسیدن به کانال با موضوع مورد نظر به جای مواجهه با انبوه کانال ها.

۳- جذب اعضای بیشتر در طولانی مدت و کاهش ریزش اعضای کانال تلگرام شما.

تاکنون بیش از ۸۰۰۰ کانال تلگرام در سایت و کانال تلگرام ما تبلیغ نموده اند.

>>>مشاهده لیست کانال تلگرام دوستانی که تا کنون در سایت ما تبلیغ داده اند.

 

لطفاً قبل از درج تبلیغ کانال تلگرام خود موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایید.

– این سایت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت گردیده و خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی میداند و از درج  تبلیغ کانال تلگرام مغایر با قوانین جمهوری اسلامی معذور می باشد.

 

⛔️⛔️ از پذیرفتن تبلیغ کانال های دانلود موزیک و فیلم، سیاسی، چالش، هک، افزایش ممبر و تبلیغ کانال، فال و دعانویسی، شرط بندی، کانال لباس زیر و جوک های غیر اخلاقی معذوریم. ⛔️⛔️

 

– میزان جذب اعضای جدید توسط تبلیغ کانال تلگرام شما مستقیما به عکس کانال شما (عکس بنر تبلیغات) و کیفیت مطالب موجود در کانال شما مرتبط میباشد و بدلیل واقعی بودن اعضا، تعداد اعضای جذب شده در کانال شما قابل تضمین نمیباشد.

 

– میزان ریزش اعضای کانال (لفت دادن اعضا از کانال تلگرام) پس از تبلیغ بسیار مرتبط با نحوه مدیریت و پست گذاری شما میباشد و معمولا ریزش تا ۱% تعداد اعضا با ارسال هر سری پست در کانال منطقی و معمول میباشد. جهت کاهش ریزش کانال مطلب علت کم شدن و ریزش اعضای کانال تلگرام چیست؟ را مطالعه بفرمایید. میزان ریزش پس از تبلیغ مستقیما به کاردانی و درایت شما در مدیریت کانال تلگرام و حفظ اعضا مرتبط میگردد و مسئولیت ریزش های پس از تبلیغ به عهده شما به عنوان مدیر کانال تلگرام میباشد و این سایت مسئولیتی در این زمینه نمیپذیرد.

– از طریق لینک زیر نسبت به درج تبلیغ کانال تلگرام خود در سایت و کانال تلگرام ما اقدام نمایید. ( با کلیه کارت های بانکی میتوانید پرداخت نمایید)

? ? ? ? ?

ورود به بخش ثبت کانال تلگرام

 

– پس از پرداخت حتما دکمه "تکمیل فرآیند خرید" یا "بازگشت به سایت" را بزنید و به سایت ما بازگردید، تا پرداخت شما در سیستم ما ثبت گردد.

– تبلیغ کانال تلگرام شما در نوبت انتشار قرارگرفته و حداکثر تا ۳۶ ساعت پس از ثبت منتشر میگردد و بصورت دائمی در سایت و کانال باقی میماند و حذف نمیگردد.

 

– چنانچه تعداد اعضای کانال تلگرام شما زیر ۳۰۰ نفر میباشد بهتر است از لینک جوینچت joinchat استفاده نمایید مگر نه بعلت پایین بودن تعداد اعضای کانال شما ، جذب ممبر چندانی نخواهید داشت. اگر به نحوه گرفتن این لینک آشنایی ندارید به آموزش زیر مراجعه نمایید.

آموزش نحوه گرفتن لینک جوینچت کانال تلگرام (لینک Private، خصوصی، joinchat)

 

در صورت عدم امکان پرداخت اینترنتی، جهت پرداخت به روش کارت به کارت از طریق تلگرام با شماره ۰۹۲۱۰۶۸۴۷۸۲ یا آیدی [email protected] هماهنگ نمایید.

 

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

ورود به بخش ثبت کانال تلگرام

 

 

#تبلیغ_کانال_تلگرام #آگهی_کانال_تلگرام #معرفی_کانال #تبلیغ #کانال #تلگرام #آگهی #معرفی #تبلیغات #ثبت_کانال_تلگرام

#افزایش_اعضا_کانال_تلگرام #بنر #تبلیغ_کانال #عضو #افزایش #ممبر #واقعی #بازدید #ثبت_کانال

معرفی کانال تلگرام
Open

👇👇 مشاهده همه کانال ها 👇👇

عضویت در کانال تلگرامورود به کانال تلگرامعضویت در کانال تلگرام